PARDOŠANA Privātmāja, Hnidyn, Kijeva, Ukraina, Центральная

PARDOŠANA - Cod. 40421

  • Tips: Privātmāja
  • Platība: 1200 m²
  • Istabu skaits: 10
  • Stavs: 3

Zelts neprasa zeltīšanu - tā jūs varat teikt par angļu stilu. Tas nozīmē, ka tam vajadzētu būt dārgam un cēlam, bet atturīgam, bez nevajadzīgiem rotājumiem un vizulis.
House angļu stilā, būtu pareizi to saukt par klasisko. Šādas mājas tiek uzskatītas par uzticamības, stabilitātes standartu un atbilst mērenam Lielbritānijas aristokrātijas dzīves lielumam.
Ēkai ir elegants dizains, jo tā apvieno pamatspēku, izsmalcinātu izsmalcinātību un precizitāti, cēlumu un greznību. Sākumā var šķist, ka jūs skatāties nevis uz angļu māju, bet gan uz īstu viduslaiku pili, kas piesaista ar savu varenību.
Angļu muižas ainava ir ļoti līdzīga dabiskajai ainavai. Nav ierastas līniju proporcionalitātes un smaguma pakāpes. Visi elementi vietnē atrodas nejaušā secībā. Galvenā atšķirīgā iezīme ir neprognozējamība.
Kompozīcijas ir veidotas tā, ka vienkārši nebija iespējams pamanīt visus to komponentus vienlaikus. Katrs jauns zāliens parādās pilnīgi negaidīti, pagaidām slēpjas aiz sulīgas veģetācijas vai ceļa līkuma.
Vienmuļībai nav vietas. Visas detaļas ir rūpīgi izstrādātas un brīnišķīgi harmoniski izvietotas. Forbs pļavas mijas ar majestātiskām vecu koku birzīm, zālienu kārtību uzsver krūmu biezokņi ...
Šajā pasakainajā vietā ir pārsteidzoša proporcijas izjūta, kas spēj piešķirt muižniecību pat šķietami vienkāršākajām puķu dobēm. Pateicoties spējai spēlēt uz kontrastiem, tika izveidota mājīga atmosfēra un, visbeidzot, ļoti godbijīga attieksme pret funkcionalitātes un estētikas līdzsvaru.
Ir viegli saprast tos, kurus priecē cēla greznība un aristokrātija. Angļu stils interjerā aizrauj žēlastību un gaumīgi izvēlētas detaļas.

Mājas interjeru var raksturot ar tādiem jēdzieniem kā cienījamība un greznība.

Mājas dizains piesaista uzmanību aristokrātiju un eleganci. Ar ārēju konservatīvismu tas izskatās mājīgi un nodrošina patīkamu atpūtu - viesistaba ir piepildīta ar patīkamu apgaismojumu, radot maigu atmosfēru. Istabas ir īpaši elegantas ar bagātīgiem tilpuma aizkariem. Aukstajā sezonā komfortu uzlabo marmora kamīns.

APMEKLĒJUMI, KAS REĢISTRĒTI šis paziņojums

Apmeklējumi, kas sadalīti pēc apmeklētāja valsts

Mainīt datumu diapazonu

Interesi par šo īpašumu


REALIGRO FREE ADVERT
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atcelt
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB