PARDOŠANA Apbūvējams zemes gabals, Verhnij Jaseniv, Ivano-Frankivs'k, Ukraina, Ukraina, Ivano-Frankivska Oblast, Verhovynskij Rajon, Verhnij Jaseniv

PARDOŠANA - Cod. 38986

  • Tips: Apbūvējams zemes gabals
  • Platība: 7500 m²
  • Istabu skaits: 2
  • Stavs: 2

Pārdošu 74 āru biotopu Hutsulas reģiona centrā, Karpatijos, Verhnyj Jaseniv ciematā, kas sastāv no trim apbūves gabaliem.

Biotops atrodas 10 minūtes pa taciņu no ciemata centra ar veikaliem un baznīcu, vairākus kilometrus no Hutsulas galvaspilsētas - Verhovyna (agrāk Żabie), 120 km no Ivanofrankivsk (agrāk Stanisławów), 120 km no Chernivtsi, 60 km no Kolomyia. 10 -15 min. ar kājām no asfalta ceļa, vasarā sausā laikā piekļūšana mājai ar apvidus auto. Ziemā četrriteņu velosipēds vai kamanas. Iespēja iznomāt automašīnu vai kravas automašīnu - atnest nepieciešamās lietas. Sākti sākotnējie darbi ceļa izbūvei tieši uz zemes gabalu, pabeigšanai nepieciešami ieguldījumi.

Vieta ar lielu potenciālu, ideāli piemērota tūristu mītnei, nelielai viesnīcai, agrotūrismam. Divi zemes gabali, apmēram 25 ari, ir neapbūvēti vienā avotā.

Trešajā zemes gabalā (25 āri) dzīvojamā māja, kas izgatavota no egļu baļķiem, bez pagraba, akmens pamats, 9,03x10,30 m (visvairāk ir veselīga bumba no 1950. gadiem), pirms 9 gadiem atjaunots siltināts pirmais stāvs, tekošs ūdens savā izraktajā akā (12 m dziļumā), katls, kabīne, elektrība, mobilo telefonu tīkla pārklājums, satelīta TV.
Mājas priekšā ir pārklāta lievenis ar skatu uz Melno Čeremošas ieleju. Pirmais stāvs - viesistaba, kas atvērta virtuvei, guļamistaba, gaitenis, vannas istaba (duša) ar tualeti un trīs saimniecības telpas - vienu ar iespēju pārveidot par istabu. Bēniņu augstums virs 7 m - nav izolēts, ir iespējams pārveidot par 4 guļamistabām ar mezonīniem un vannas istabu. Māja tika apdzīvota visu gadu - elektriskie sildītāji, plīts, kamīns. Jumts pārklāts ar sadalītu egles skaidu, 2017. gadā atkal saglabāts ar līdzekļiem, kas ievesti no Polijas. Vannas istabā - flīzes, duša, izlietne. Virtuve ir aprīkota ar vietēja galdnieka rokām darinātiem skapjiem, ar malku kurināmu virtuvi, silda visu sienu viesistabā un elektrisko plīti.


Turklāt zemes gabalā otra māja ar līdzīgu platību ar lieveni, apaļkoku, kas ņemta no kalniem un salocīta zemes gabalā tūristu mītnei, tūristu maršrutā uz Pisany Kamień (1,5 stundas). Māja ir vēsturiska, sākot no deviņpadsmitā gadsimta beigām, paplašināta divdesmitā gadsimta divdesmitajos gados, lieliskā stāvoklī. Divas istabas un koridors. Rekonstruētas bija: māla maizes krāsns ar atvērtu pavardu un cepumu, bet otra māla krāsns ar pārklātu pavardu un cepumu. Mājai ir lievenis ar skaistu skatu uz ieleju, tā saukto dranka (unikāls!), kas ir dēlis (nevis jostas roze), SPACED.
Uz zemes gabala atrodas zemes pagrabs un meža šķūnis ar nelielu vistu.
Unikālas vecās ābolu šķirnes dzīvojamās mājas valriekstu lievenī. Aiz sētas - mežs - sēnes, kazenes, meža zemenes.
FOTOGRĀFIJAS RĀDĪT KOPĒJO 25 ZONU UZBŪVĒTO ZONU
UN 49 AES NO ŠĀDIEM BŪVNIECĪBAS PLOTIEM.

Atlikušie 49 ari ir sadalīti 2 līdzīga laukuma parauglaukumos. Vienā no tām tiek pārrauts avots, kas pašlaik ir ievietots ūdens tvertnē. Īpašnieka prombūtnes laikā kaimiņi izmanto ūdeni.

Neapbūvētu zemes gabalu cena - USD 1300 par kvadrātmetru Apbūvēts zemes gabals USD 1300 par ar + USD 10 000 ēkām ar aprīkojumu. Cenas ir apspriežamas, pērkot 3 zemes gabalus.

APMEKLĒJUMI, KAS REĢISTRĒTI šis paziņojums

Apmeklējumi, kas sadalīti pēc apmeklētāja valsts

Mainīt datumu diapazonu

Interesi par šo īpašumu


Reklāmas ievietojis Private
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atcelt
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB